Hirdetés adatai
| Ajánlat: | Eladó |
| Ingatlan típusa: | Tégla lakás |
| Vételár: | 105.000.000 Ft (260.139 €) |
| Lakóterület: | 58 m2 |
| Szobák száma: | 2 + 1 fél |
| Épület szintjei: | 8 szintes |
| Emelet: | 4. emelet |
| Lift: | van |
| Kilátás: | Utcai és udvari |
| Állapot: | Felújított |
| Fűtés: | Távfűtés |
| Komfort: | Összkomfort |
| Parkolás: | Utcán, közterületen |
| Elhelyezkedés: | Budapest XI. kerület Műegyetem környéke Bartók Béla út |
| Hivatkozás: | E-XI-29-353 |
Értékesítő adatai
|
Lukács Brigitta Partner értékesítő +36-20-852-5203 starting29@startingiroda.hu |
Megjegyzés
Azonosító: E-XI-29-353
Eladásra kínálunk egy igényesen felújított 58 nm-es, napfényes, erkélyes lakást Bartók Béla út legjobb részén, a Móricz Zsigmond körtér és a Gárdonyi tér között, egy műszakilag teljesen megújult, gondosan karbantartott épületben.
Az ingatlan egy 70-es években épült, stabil betonvázas házban található, ahol az elmúlt években minden fontos felújítás megtörtént: a teljes elektromos hálózat és a vízvezeték-rendszer cseréje, új lift, korszerű bejárati kapu, valamint távhőfűtés, rendkívül kedvező, mindössze 12 ezer forintos átalány van. Az épület műszaki állapota kifogástalan, a rendezett, a közös képviselő megbízható, és a ház anyagi tartalékai is biztos alapot nyújtanak a jövőre nézve. A lakás maga is teljes körű felújításon esett át: új vezetékek, modern műanyag nyílászárók, esztétikus burkolatok, klíma és gondosan megválasztott jellemzők. A nappali tágas és világos, ablakai két irányba néznek, az erkély pedig igazi ritkaság a környéken – kényelmes, élhető méretű, ideális reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez. A konyha teljesen gépesített, beépített hűtővel, mosogatógéppel, mikróval és nagy teljesítményű elszívóval felszerelt. Az alaprajz praktikus, a fürdő és a WC külön helyiségben található, valamint egy külön tároló is helyet kapott, amely kiválóan alkalmas bicikli, babakocsi vagy egyéb háztartási eszközök elhelyezésére.
A lakás elrendezése lehetővé teszi akár két hálószoba kényelmes kialakítását, így ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak vagy akár befektetőknek is. A környék minden szempontból kivételes: a pezsgő Bartók Béla út kulturális és gasztronómiai élete, a Móricz Zsigmond körtér közlekedési csomópontja, valamint a Gellért-hegy közelsége egyedülálló életminőséget kínál. Néhány perc sétára a város legnevesebb egyetemei, a BME és a Corvinus, így az ingatlan diákoknak, oktatóknak vagy hosszú távú bérbeadásra kereső befektetőknek is ideális lehet.
Ez a lakás a modern városi élet minden kényelmét kínálja egy történelmi, mégis nyugodt környezetben, Budapest egyik legjobb lokációjában, ahol a városi pezsgés és a Gellért-hegy természeti nyugalma tökéletes harmóniát alkot.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.
Képek