Hirdetés adatai
| Ajánlat: | Eladó |
| Ingatlan típusa: | Családi ház |
| Vételár: | 95.000.000 Ft (235.364 €) |
| Lakóterület: | 88 m2 |
| Telek mérete: | 608 m2 |
| Szobák száma: | 2 + 1 fél |
| Épület szintjei: | 1 szintes |
| Emelet: | Földszint |
| Kilátás: | Kertre néző |
| Állapot: | Közepes állapotú |
| Fűtés: | Cirkó |
| Komfort: | Dupla komfort |
| Parkolás: | Benne van az árban |
| Elhelyezkedés: | Budapest XV. kerület Rákospalota Bercsényi Miklós utca |
| Hivatkozás: | E-XV-24-685 |
Értékesítő adatai
|
Rackné B. Bernadett Partner értékesítő +36-20-558-7733 starting24@startingiroda.hu |
Megjegyzés
Azonosító: E-XV-24-685
Eladóvá vált Rákospalota egyik csendes, szeretnivaló utcájában, a Bercsényi Miklós utcában ez a rendkívül hangulatos, igazi kertvárosi atmoszférát árasztó családi ház. A 608 nm-es, gyönyörűen kihasználható telken álló otthon különlegessége, hogy az épület a telek hátsó részén kapott helyet, így a kert szinte teljes egészében – mintegy 80%-ban – a pihenés, játék, kertészkedés vagy akár egy kis medence számára marad szabadon. A ház már első pillantásra családias, meleg hangulatot áraszt, amelyben könnyű elképzelni a leendő tulajdonosok nyugodt hétköznapjait.
A 88 nm-es, jelen kialakításában 1–3 fő számára ideális, tehermentes ingatlanba egy tágas, 17 nm-es fedett teraszon keresztül lépünk be – ez az a hely, ahol a reggeli kávé különösen jól esik, és ahol a nyári esték halkan, békében nyúlnak el. Innen nyílik a kényelmes, világos nappali, amely a ház szíve, központi élettere. A nappaliból egy kisebb, intim hálószoba is megközelíthető, amelyhez saját, zuhanykabinos fürdőszoba tartozik. A közlekedőről nyíló 17 nm-es szoba akár hálóként, akár dolgozóként vagy vendégszobaként is remekül funkcionálhat, mellette pedig egy nagyobb zuhanyzó és mellékhelyiség kapott helyet. A ház egyik legmeghittebb része az ablakos, étkezős konyha, amely valóban az otthon melegét hordozza magában. Innen egy háztartási helyiség is nyílik, ami igény szerint könnyedén leválasztható, és a két kamra is gondoskodik arról, hogy minden edénynek és alapanyagnak meglegyen a maga helye. A konyhából közvetlen kijárat vezet az udvarra, ami különösen praktikus nyári főzések vagy grillezések idején.A ház utoljára 1996-ban esett át teljes felújításon, ekkor cserélték ki a vezetékeket rézre és újították fel a fa nyílászárókat. A fűtést cirkó biztosítja, de a nappaliban található gyönyörű cserépkályha nemcsak esztétikailag ad extra bájt, hanem kellemes meleget is. A hűvösebb nyári napokon pedig a beépített klíma segít a komfortérzet megteremtésében.
A nagy telek autósoknak is kedvez: egy fedett beálló biztosított, emellett további két autó is kényelmesen elfér. A ház mellett egy 16 nm-es műhely is helyet kapott, amely ideális lehet barkácsoláshoz, kreatív tevékenységekhez vagy akár kisebb vállalkozáshoz. A kertben fúrt kút működik, ami a locsolást vagy akár egy medence feltöltését is rendkívül gazdaságossá teszi.
Ez az otthon azok számára ideális választás, akik szeretnének egy békés, önálló családi házba költözni, ahol a kertváros nyugalma találkozik a gondosan karbantartott terek melegségével. A ház hitelezhető, és várja új lakóit, akik életet visznek falai közé.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.
Képek