Hirdetés adatai
| Ajánlat: | Eladó |
| Ingatlan típusa: | Tégla lakás |
| Vételár: | 50.900.000 Ft (132.301 €) |
| Lakóterület: | 31 m2 |
| Szobák száma: | 1 + 1 fél |
| Épület szintjei: | 3 szintes |
| Emelet: | 2. emelet |
| Kilátás: | Utcai |
| Állapot: | Jó állapotú |
| Fűtés: | Villany fűtés |
| Komfort: | Összkomfort |
| Parkolás: | Utcán, közterületen |
| Elhelyezkedés: | Budapest VIII. kerület Corvin negyed Nap utca |
| Hivatkozás: | E-VIII-35-448 |
Értékesítő adatai
|
Kaplonyi Éva Partner értékesítő +36-20-852-8399 starting35@startingiroda.hu |
Megjegyzés
Azonosító:E-VIII-35-448
Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a folyamatosan megújuló Corvin-negyed mellett a Nap utcában vált eladóvá ez a második emeleti, téglaépítésű, 2 szobás lakás, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik szeretnének a város lüktetéséhez közel, mégis nyugodt környezetben élni.
Az ingatlan eredetileg egy tágas szobából került kialakításra, így a két különálló, világos helyiség praktikus elrendezést kínál, mindkét szoba ablaka a Kisfaludy utcára néz, ami természetes fényt és városi hangulatot biztosít.
Az elhelyezkedés egyszerűen verhetetlen: mindössze néhány perc sétára található a Corvin Pláza, a 4-es és 6-os villamos megállója, valamint az M3-as metró, így a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető, az éjszakai közlekedést pedig több járat is biztosítja.
A lakóközösség csendes és kulturált, ami ritka érték ezen a frekventált környéken, így az otthon nyugalma valóban garantált.
A fenntartási költségek kifejezetten kedvezőek: a közös költség mindössze 7.500 Ft havonta.
A házban kialakított, kulccsal zárható közös biciklitároló tovább növeli a mindennapok kényelmét, különösen azok számára, akik aktív, városi életmódot folytatnak.
Ez a lakás kiváló lehetőség első otthonnak, ahol minden adott egy önálló élet elkezdéséhez, ugyanakkor befektetésként is remek választás a környék folyamatos fejlődése és a kiemelkedő bérbeadhatóság miatt – egy olyan ingatlan, amely nemcsak értéket képvisel, hanem valódi otthonérzést is nyújt.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.
Képek