Hirdetés adatai
| Ajánlat: | Eladó |
| Ingatlan típusa: | Tégla lakás |
| Vételár: | 72.990.000 Ft (192.114 €) |
| Lakóterület: | 38 m2 |
| Erkély: | 3 m2 |
| Szobák száma: | 1 |
| Épület szintjei: | 5 szintes |
| Emelet: | 3. emelet |
| Lift: | van |
| Kilátás: | Utcai |
| Állapot: | Újszerű |
| Fűtés: | Házközponti fűtés egyedi méréssel |
| Komfort: | Összkomfort |
| Parkolás: | Utcán, közterületen |
| Elhelyezkedés: | Budapest III. kerület Óbuda Bécsi út |
| Hivatkozás: | E-III-16-706 |
Értékesítő adatai
|
Bodnár Erzsébet Partner értékesítő +36-20-448-6350 starting16@startingiroda.hu |
Megjegyzés
Azonosító: E-III-16-706
Óbuda egyik legélhetőbb pontján, a Kiscelli utca és a Bécsi út találkozásánál várja új tulajdonosát ez a 38 m²-es, 3. emeleti, erkélyes otthon – egy lakás, amely nemcsak falakat és négyzetmétereket, hanem biztos bevételt is kínál.
A 2004-ben épült, liftes, ötszintes házban található ingatlan már az első pillanatban azt sugallja: itt minden a helyén van. Az amerikai konyhás nappali levegős és barátságos, a laminált parketta meleg tónusa otthonosságot ad, a többi helyiség igényes járólappal burkolt. A zuhanyzós fürdőszoba egy légtérben kapott helyet a mellékhelyiséggel, praktikus, jól használható elrendezésben. A kellemes hőmérsékletről hűtő-fűtő klíma gondoskodik, az erkélyajtót pedig nemrég korszerű, hő- és hangszigetelt nyílászáróra cserélték, így zárt ajtónál a város zaja kívül marad – bent csend és nyugalom várja az embert.
A lakás teljes bútorzattal és gépesítve kerül értékesítésre, ráadásul jelenleg is megbízható, több éve ott élő bérlő lakja, akinek szerződése decemberig érvényes. Ez azt jelenti, hogy az új tulajdonos számára a vétel pillanatától kezdve biztosított a bevétel. Nem sok olyan lehetőség kínálkozik a piacon, ahol a hozam, a biztos bérlői háttér és a rendezett műszaki állapot ilyen nyugodt, magabiztos egyensúlyban találkozik.
A környék közlekedése kiváló, több járat is könnyen elérhető, a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások karnyújtásnyira találhatók. A társasház anyagilag rendezett, stabil működésű, gépészetileg karbantartott, jó állapotú épület – olyan háttér, amelyre hosszú távon is lehet építeni.
Ez az otthon egyszerre kényelmes városi lakás és okos befektetés, nem álmot árul, hanem kész valóságot kínál: élhető teret és azonnal termelő befektetést egy kézben. Itt nem kell várni a csodára, mert a rendszer már működik, a bevétel már érkezik. És az ilyen biztos, kézzelfogható alap ma ritkább kincs, mint hinnénk.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.
Képek