Hirdetés adatai
| Ajánlat: | Eladó |
| Ingatlan típusa: | Tégla lakás |
| Vételár: | 113.500.000 Ft (298.739 €) |
| Lakóterület: | 56 m2 |
| Erkély: | 14 m2 |
| Szobák száma: | 2 |
| Épület szintjei: | 3 szintes |
| Emelet: | Földszint |
| Kertkapcsolatos: | igen |
| Kilátás: | Kertre néző |
| Állapot: | Jó állapotú |
| Fűtés: | Házközponti fűtés |
| Komfort: | Összkomfort |
| Parkolás: | Garázs külön kapható |
| Elhelyezkedés: | Budapest II. kerület Törökvész Hankóczy Jenő utca |
| Hivatkozás: | E-II-12-528 |
Értékesítő adatai
|
Biró Zsuzsanna Partner értékesítő +36-20-448-6460 starting12@startingiroda.hu |
Megjegyzés
Azonosító: E-II-12-528
Központi, mégis csendes helyen, zöldre néző, nagy teraszos, 2 szobás lakás eladó, melyhez igény szerint garázs vásárolható!
Eladó Budapest II. kerületének Törökvész részén, a Hankóczy Jenő utcában egy fölszinti, terasz és kertkapcsolatos, nettó 56nm-es, jelenleg 2 szobás téglalakás.
A társasház 78-ban épült, 3 szintes, 12 lakásos, körbekerített, 2 hasonló épülettömbbel együtt parkosított, zöld udvaron helyezkedik el. A homlokzat festése néhány éve megtörtént.
A lakás zárt lépcsőházból nyílik, kiváló elosztású, jelenleg 2 külön nyíló szobás, ablakos konyhás, zuhanyzós fürdővel. (A konyha áthelyezésével még egy külön nyíló szoba nyerhető.) Déli fekvésű, napfényes és a társasház előkertjére néznek az ablakok. A 14nm-es teraszról a közös udvarra közvetlen kapcsolat van, mely lehetőséget ad a szabad levegőn való pihenésre, kikapcsolódásra. A lakás műszaki felújítása 2012-ben megtörtént, kicserélték a villany és vízvezetékeket, a fürdőszobai burkolatokat, szanitereket. A nappaliban fa, míg a hálóban és a konyhában műanyag nyílászáró került beépítésre.
A lakás melegéről a ház pinceszintjén található központi kazán gondoskodik, míg nyáron a klíma biztosít kellemes hőérzetet. A közös költség 38eFt fűtéssel, víz- és csatornadíjjal együtt.
Tartozik hozzá pinceszinten egy kb. 6nm-es tároló, valamint opcionálisan vásárolható egy utcáról nyíló, külön helyrajzi számon nyilvántartott, önálló garázs (2,6x5,75). Ára +13Millió Ft.
Nem lakott ingatlan, így rugalmasan birtokba vehető.
A környék kimagasló életminőséget kínál: zöldövezeti nyugalom és a városi kényelem tökéletes egyensúlya jellemzi. Mindössze néhány percnyire találhatók bevásárlási lehetőségek, kávézók és éttermek, valamint presztízsértékű iskolák és óvodák. A Mammut Bevásárlóközpont, a Millenáris Park és a Mechwart liget könnyen elérhetők, a Margit körút közelsége pedig kiváló közlekedési kapcsolatokat biztosít.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.
Képek