Eladó Garázs Budapest III. kerület, Lajos utca
Az ingatlan részletei
- Ajánlat
- Eladó
- Típus
- Garázs
- Ár
- 26 M Ft
- Alapterület
- 28 m²
- Szobák
- 0 szoba
- Állapot
- Jó állapot
Leírás
Azonosító: E-III-16-703
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Budapest III. kerületében, a Lajos utcában, a közkedvelt Sun Palace lakóparkban! Eladásra kínálunk egy dupla, összesen 2×14 m²-es teremgarázs-beállót, amely biztonságos és kényelmes parkolást biztosít.
A -1 szinten található beállók könnyen megközelíthetők, a társasház jó állapotú, modern infrastruktúrával rendelkezik, így a garázs valódi nyugalmat és biztonságot nyújt. A beállók 5 méter hosszúak, oszlopok között 4,5 méter szélességben kényelmesen használhatók, mellettük nincs másik parkoló autó, a lépcsőfeljáró pedig közvetlen közelben található, így a ki- és beszállás zavartalan.
A közös költség 5.740 Ft/hó/beálló, amely tartalmazza a takarítást, a világítást és a közös képviselet díját.
A beállók jelenleg bérbe vannak adva 35.000 Ft/hó/beálló áron, és a bérlők igény szerint maradhatnak, így az ingatlan azonnali hozamot biztosító befektetésként is kiváló választás.
Akár saját jármű számára keres biztos parkolóhelyet, akár stabil, könnyen kezelhető befektetést, ez a dupla garázs ritka lehetőség a Sun Palace lakópark szívében – ahol az autó mindig jó helyen van.
Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.